Konwersja roweru na elektryczny Białystok

STRONA W BUDOWIE!

Szukasz miejsca gdzie możesz przerobić rower na elektryczny w Białymstoku? Z nami konwersja roweru na elektryczny to sama przyjemność! Oferujemy nasze usługi stacjonarnie oraz zdalnie w sposób wysyłkowy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty konwersji rowerów na elektryczne! Dzięki naszej usłudze będziesz mieć możliwość cieszenia się wszystkimi zaletami jazdy na rowerze elektrycznym bez konieczności zakupu nowego sprzętu. Przeprowadzimy Cię przez cały proces konwersji, od doboru odpowiedniego silnika i baterii, po montaż i uruchomienie całego systemu. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, możesz mieć pewność, że Twój rower elektryczny będzie działał sprawnie i bezawaryjnie.

Nasze konstrukcje oferują znacznie więcej możliwości, niż rowery fabryczne za cenę niższą, niż w salonie czy markecie. Pojazd przerobiony charakteryzuje się znacznie lepszą jakością użytych materiałów, nie posiada zbędnych blokad, a w razie ewentualnych napraw da się to wykonać stosunkowo łatwo i szybko. Masz swój ulubiony rower? Przerób go na elektryczny razem z nami i daj mu drugie życie zamiast kupować nowy!

Jazda na rowerze elektrycznym to nie tylko wygoda i wygodna, ale także ekologiczne rozwiązanie. Nie musisz już martwić się o paliwo czy emisję spalin – wystarczy, że naładujesz baterię, by cieszyć się długimi wycieczkami z dala od zgiełku miasta.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty już dziś! Służymy fachową radą i pomocą w każdym etapie konwersji. Nie zwlekaj – przemień swój rower w elektrycznego pogromcę tras już dziś!

Zapraszamy do wysyłania zapytań o ofertę konwersji roweru na elektryczny.

Ze względu na indywidualne podejście do każdego zlecenia wycenę możemy przygotować po zapoznaniu się ze szczegółami. Jeśli chcesz skorzystać z typowych zestawów do konwersji poniżej zamieszczamy listę dostępnych konfiguracji. Jeśli chcesz zlecić nam montaż zestawu w rowerze, pamiętaj aby na stronie produktu wybrać wariant „z montażem”.

Nasze realizacje:


E-CRUISER Rower elektryczny 1500W

Konwersja roweru marki CUSTOM BIKES na pojazd elektryczny. Na życzenie klienta zamontowaliśmy zestaw 1500W Mxus 30H ze sterownikiem KT + bateria bidonowa 48V 21Ah CAT-EBIKES.WINORA 750W z napędem centralnym TSDZ2

Przerobiliśmy klientowi rower WINORA na e-bike za pomocą zestawu TSDZ2 750W mid-drive oraz baterii bidonowej CAT-EBIKES 48V 11Ah.